A59/0521
VÁZA HISTORISMUS
Konec 19. stol.
Soudkovitá váza na suché květy, měkká kamenina, prolamovaný reliéfní dekor květů a ornamentů, krémově glazovaná, zdobená kobaltovým fondem, barevně malovaná a zlacená.
V. 23 cm.
Vtlačená zn. "D" a č. modelu "226".
Stav C.