A75/209
TRUMŠAJT
2.pol. 20. stol.
Trumšajt (trumscheit, nonnegeige, tromba marina, trompet marine), jednostrunný hudební nástroj-chordofon, který byl rozšířen zejména v 17. století. novodobá funkční replika pro poučenou interpretaci dobové hudby. Rozměr 160x28x13cm.
Používaný.
Vyvolávací cena: 7 000 Kč