Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Trumšajt

A75/209

TRUMŠAJT

2.pol. 20. stol.
Trumšajt (trumscheit, nonnegeige, tromba marina, trompet marine), jednostrunný hudební nástroj-chordofon, který byl rozšířen zejména v 17. století. novodobá funkční replika pro poučenou interpretaci dobové hudby. Rozměr 160x28x13cm. Stav A. Používaný.

Vyvolávací cena: 7 000 Kč