Hlavní stránka > Aukce > 75. Vánoční aukce umění a starožitností > Skříň šatní

A75/213

SKŘÍŇ ŠATNÍ

Rakousko pol. 18. stol.
Masivní korpus z měkkého dřeva na soutružených nohách dýhován javorovou dýhou, zdobený římsami, bohatě intarzováno motivem pentlovce a kartušemi s rokaji. Dvojkřídlé dveře uzamykatelné původním zámkem. Původně rozebíratelná skříň dnes napevno spojena. Rozměr 212x175x64 cm. Stav restaurováno. Nepůvodní interiér skříně, doplněn patrně v 1. polovině 20. stol..

Vyvolávací cena: 20 000 Kč
Vydražená cena: 20 000 Kč