GALERIE ZEZULA
Aukční dům ZEZULA
CS EN EN/CN DE Přihlášení

AukceAukční katalogArchivVolný prodejAukční důmHledání
Aukce | Autoři a značky | Výsledkové listy
Grafika, tisky | Malba | Šperky | Nábytek, hodiny, textil | Sklo | Keramika | Asiatika | Varia

Archiv 23. aukce – Forma na perníky

   A23/632

Forma na perníky

Čechy, 19. stol. Obdélná keramická forma na perníky, opatřena dvěma protilehlými uchy, glazována. Neznačeno. Stav C (prasklina), 42x31 cm.

Vyvolávací cena: 1.500,- Kč

Prodáno

Keramika >>

nahoru  |  úvod  |  kontakt  |  napište nám Art+ databáze aukčních výsledků
© Aukční dům ZEZULA  |  WEBaction 2002-2017  |  Aktualizace 25.5.2017