A56/112
Dalibor Chatrný (1925-2012)
NEVĚSTA
2000 Dvojice černobílých bromostříbrných fotografií Jindřicha Štreita na polomatném papíře, fotokoláž. 373x276 mm (402x303 mm). Verso tužkou signováno a datováno "D. Chatrný 2000". Stav A.