A57/009
Jean Hermant (1650-1725)
HISTOIRE DES ORDRES DE CHEVALERIE
Rouen 1698 Vel. 16°, 422 s., fran. Obsahuje předmluvu, rejstřík, ilustrováno dřevorytovými znaky jednotlivých řádů. Na předním přídeští je vlepen mědirytinový erb s vlastnickým přípisem „Marie Anna Carolina, Pfalz-Graf: bey Rhein“, na následujícím listě pak razítko „Graf Schlik Kopidlno“. Pevná vazba potažená kůží, na hřbetě tištěný titul zdobený zlaceným slepotiskovým ornamentem, drobná poškození hmyzem. "Histoire des Religions ou Ordres Militaires de L`Eglise, et des Ordres de Chevalerie. Par Monsieur Hermant. A Rouen, chez Jean Baptiste Besongne, 1698.".