A57/023
Jean Paul Sartre (1905-1980)
KNIHA JEANA PAULA SARTRA S VĚNOVÁNÍM AUTORA
1968 Das Sein und das Nichts, Rowohlt Verlag Hamburg, 1952. Vel. 21x13 cm, 785 s., něm., sign. a dat. na třetí straně "A Monsieur Michael Faber tré cordialment JeSartre, 7. 6. 68".