A57/039
Jan III Kobell (1800-1838)
POBŘEŽÍ S DOBYTKEM
1820 Lavírovaná kresba na papíře, 290x440 mm, sign. a dat. vlevo dole "IVK fecit 1820". Rámováno, zaskleno.