A57/058
Leopold Masur (1868-1941)
BRNO - POHLED NA ŠPILBERK
Akvarel na papíře, 235x336 mm (výřez pasparty), sign. vlevo dole "LMasur". Paspartováno, rámováno, zaskleno.