A57/065
Emil Králík (1880-1946)
POHLED NA MĚSTO ANTIBES
1936 Akvarel na papíře, 355x490 mm, sign. a dat. vlevo dole "Emil Králík Antibes 1936". Paspartováno, rámováno, zaskleno.