A57/066
Jiří Krejčí (1899-1977)
KRAJINA S RYBNÍKEM
1941 Akvarel na papíře, 426x280 mm (výřez pasparty), sign. vpravo dole "Jiří Krejčí 41". Paspartováno, rámováno, zaskleno.