A57/071
ORIENTÁLNÍ MOTIVY
1928 Trojice akvarelů. Muž s oslem, 153x110 mm (výřez pasparty), sign. vlevo dole "LV.". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Jezdec na velbloudu, 235x145 mm, sign. a dat. vlevo dole "LV 928". Rámováno, zaskleno. Beduín, 280x170 mm, sign. vpravo dole "LV.". Rámováno, zaskleno.