A57/072
Bohumil Horyna (1914-1981)
TURECKÝ OBCHODNÍK
Kombinovaná technika - pastel a tempera na papíře, 41x32 cm (výřez pasparty), sign. vlevo dole "B. Horyna". Paspartováno, rámováno, zaskleno.