A57/076
Josef Peters (1881-1915)
NA NÁVŠTĚVĚ - PORTRÉT ING. KŮRKY
Lavírovaná kresba na papíře, 440x350 mm (výřez pasparty), sign. vpravo dole "Peters". Paspartováno, rámováno, zaskleno.