A57/078
František Tavík Šimon (1877-1942)
KARNEVAL V PAŘÍŽI
1909 Monotyp na papíře, 335x325 mm, sign. vpravo dole "T. F. Šimon", zn. vlevo dole autorským razítkem a při spodním okraji v tisku "IC TFŠ OE", "Klub přátel umění v Brně svým členům na rok 1909". Rámováno, zaskleno.