A57/080
Alfred Kubin (1877-1959)
SBĚRATEL II.
1939 Kresba tuší a akvarel na papíře, 360x300 mm (výřez pasparty), sign. vpravo dole "A Kubin" a dat. na zadní straně "Der Sammler II., Mai 1939". Paspartováno, rámováno, zaskleno.
Alfred Kubin - rakouský expresionistický grafik, ilustrátor a spisovatel; narodil se v Litoměřicích v severních Čechách.