A57/081
Ladislav Zívr (1909-1980)
HRNČÍŘ
1942 Kresba uhlem na papíře, 300x210 mm, dat. vpravo nahoře "2. II. 42. Praha", sign. vpravo dole "Ladislav Zívr", vlevo dole věnování "Milému příteli p. Ph.Dr. T. (...)" Paspartováno.