A57/101
Franz Zadrazil (1942-2005)
INSTITUT DE BEAUTÉ POUR CHIENS
1973 Lept na papíře, 393x525 mm, sign. a dat. vpravo dole "F Zadrazil 73".
Franz Zadrazil - rakouský malíř a grafik, rodák z Vídně. Je známý díky svým fotorealistickým vyobrazením vídeňských fasád, obchodních portálů a železničních stanic.