A57/106
Sophie Henriette Taeuber-Arp (1889-1943)
KOMPOZICE
1931 Kombinovaná technika na papíře, 170x173 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vlevo dole "S. H. Taeuber-Arp 31". Paspartováno, rámováno, zaskleno.