A57/207
Franz von Defregger (1835-1921)
VENKOVSKÝ INTERIÉR
Olej na plátně, 32x48 cm, zn. vpravo dole "D", na zadní straně štítek "Ölskizze v. Franz v. Defregger". Rámováno. Stav A.