A57/213
Hedwig Mechle-Grossmann (1857-1928)
DĚVČÁTKO SE ZRCADLEM
1899 Olej na dřevě, 35x31 cm, sign. a dat. vlevo dole "Mechle-Grosmann 1899". Rámováno. Stav A.