Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Na památku na Týnec

A57/235

Martin Benka (1888-1971)

NA PAMÁTKU NA TÝNEC

1916 Olej na kartonu, 70x97 cm, sign. vpravo dole "Na památku na Týnec 1916 M. Benka". Rámováno. Provenience: Dílo pochází z pozůstalosti malíře Aloise Kalvody. Stav A.