A57/237
Alois Kalvoda (1875-1934)
KVETOUCÍ KEŘ
Olej na kartonu, 34x34 cm, sign. vlevo dole "Al. Kalvoda". Rámováno. Provenience: Dílo pochází z pozůstalosti autora. Stav B.