A57/243
Jan Trampota (1889-1942)
KRAJINA S VESNICÍ
Olej na plátně, 40x55 cm, zn. na zadní straně a na rámu razítkem "Z pozůstalosti akademického malíře Jana Trampoty 1889 -1942 - Vnuk Jan Trampota". Rámováno. Stav C.