A57/246
Jaroslav Mareček (19030)
KRAJINA S VLČÍMI MÁKY
1948 Olej na překližce, 24x34 cm, sign. a dat. "J. Mareček 1948". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.
Jaroslav Mareček - poličský rodák, který se proslavil zejména tematizováním Vysočiny.