Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Letní krajina

A57/248

František Myslivec (1890-1965)

LETNÍ KRAJINA

1956 Olej na plátně, 16x21 cm (výřez pasparty), sign. vlevo dole "Fr. Myslivec". Na paspartě věnování "Paní Pavlínce na památku srdečně Fr. Myslivec, Brno 21. října 1956". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Stav A.