A57/265
Robert Schmidt-Hamburg (1885-1963)
TROJICE MARIN
Olej na kartonu, 24x31 cm, sign. vpravo dole "R. Schmidt-Hamburg". Olej na papíře, 26x36 cm, sign. vpravo dole "R. Schmidt-Hamburg", na rubu tempera, 25x20 cm (oválný rámec), sign. dole "R. Schmidt-Hamburg", níže tužkou rukopisné poznámky. Rámováno. Stav A/B.