A57/270
Stanislav Lolek (1873-1936)
KOROPTVE
Olej na lepence, 50x66 cm, sign. vpravo dole "Lolek St.". Na zadní straně opatřeno štítkem z protektorátní doby s posudkem pravosti od ak. mal. a soudního znalce Maxmiliána Duchka. Rámováno, zaskleno. Stav A/B.