A57/275
Joža Uprka (1861-1940)
MATKA S DCEROU V KROJI
Olej na plátně, 30x50 cm, sign. vpravo dole "JU" a na zadní straně "Ověřuje Joža Uprka". Rámováno, zaskleno. Stav A.