A57/311
PÁROVÉ VÁZY
Čechy, Harrachovské sklárny, Nový Svět v Krkonoších, 2. třetina 19. stol. Dvě mohutné válcovité číše z bezbarvého skla vrstveného opakní bílou, modrou a černou sklovinou, probrušovaný a zlatě malovaný listový a rozvilinový dekor, dno zdobeno motivem hvězdice, hladké odsazené hrdlo zlaceno. V. 14 cm. Stav A/B.