A57/312
ČÍŠE ÜBERFANG
Čechy, Harrachovské sklárny, Nový Svět v Krkonoších, 2. třetina 19. stol. Kónická číše ze zeleného opálového skla, na reliéfně vystupujících plochách florálního dekoru přejímaná opakní bílou sklovinou a dotvořená jemnou zlacenou štafáží. V. 12,7 cm. Stav A/B.