Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Váza

A57/334

Zuzana Kleinová (19810)

VÁZA

2004 Váza ve tvaru obrácené dvojité tykve z několikanásobně vrstveného skla: rubín, opakní bílé, světle zelené a čiré, ručně broušené, probrušovaný dekor dvojitých čoček. V. 20 cm. Sign. a dat. na podední "Zuzana Kleinová 2004". Stav A.

Česká výtvarnice, absolventka sklářské školy v Železném Brodě.