A57/334
Zuzana Kleinová (19810)
VÁZA
2004 Váza ve tvaru obrácené dvojité tykve z několikanásobně vrstveného skla: rubín, opakní bílé, světle zelené a čiré, ručně broušené, probrušovaný dekor dvojitých čoček. V. 20 cm. Sign. a dat. na podední "Zuzana Kleinová 2004". Stav A.
Česká výtvarnice, absolventka sklářské školy v Železném Brodě.