A57/400
TALÍŘ
Nizozemí, Delft, 1. pol. 18. stol. Velká fajánsová mísa, bíle glazovaná, zdobená malbou kobaltem s motivy ptáků na květinách a skalkách v asijském stylu. ⌀ 39,7 cm. Neznačeno. Stav B.