A57/419
DVOJICE DEKORATIVNÍCH TALÍŘŮ
Slovinsko (tehd. jižní Štýrsko), Liboje u Celje, Gebrüder Schütz 19. / 20. stol. Dva závěsné talíře z měkké kameniny, zdobené barevnými glazurami, plastický reliéfní výjev trojice puttů, v jednom případě odpočívajících při žni, zn. ve spodní části „W“, ve druhém případě ochutnávajících při sklizni révy, sign. ve spod. části „Winkler“, okrajová bordura s festonovým motivem. ? 39 cm. Zn. vtlačenou firemní značkou „SCHÜTZ CILLI“ a č. modelu „592“, resp. „593“. Stav A/B.