A57/421
DVOJICE DEKORATIVNÍCH TALÍŘŮ
Morava, Olomučany, Gebrüder Schütz 19. / 20. stol. Dva ploché závěsné talíře kruhového tvaru, měkká kamenina, krémová glazura, na ní barevně malováno motivy květin a motýlů, zlacená obloučková bordura. ⌀ 33,5 cm. Vtlačená značka „SCHÜTZ BLANSKO“ a č. modelu „12“. Stav A-B.