A57/425
DEKORATIVNÍ KACHEL
Maďarsko, Pécs, Zsolnay ca 1900 Dekorativní kachel čtvercového tvaru s reliéfním dekorem s motivem ryby na pozadí vodních rostlin, malováno barevnými irisovanými glazurami, opatřeno závěsem. Tvoří komplet s předchozí položkou. 7,6x7,4x1,2 cm. Neznačeno. Stav restaurováno.