A57/435
PŮVAB
Německo, Berlín, Königliche Porzellan Manufaktur 2. třetina 19. stol. Porcelánová plaketa obdélného tvaru, barevně malovaná romantickým dívčím portrétem s erotickým nádechem, osazeno v dekorativním zlaceném akantovém rámu, na zadní desce papírové štítky: "FRANZ XAVER THALLMAIER MÜNCHEN / Kgl. bayer, k. u. k. österr. Hof-Porzellan-Malerei" a "Charme nach Legault.". 23,5x16 cm, rám 40x33 cm. Vtlačená značka "KPM" s žezlem, "Sz" a ryté číslice "237-158.". Stav A.