A57/436
PORTRÉTNÍ PLAKETA
Německo, Berlín, Königliche Porzellan Manufaktur 19. / 20. stol. Porcelánová plaketa s portrétní malbou představující mladou dívku romantického vzezření, podle obrazu britského malíře Henryho Rylanda (1856–1924), osazená ve stříbrném závěsném rámu historizujícího tvarosloví, s reliéfním dekorem v rokokových formách. Ag 800/1000. 105,10 g. Osvědčení puncovního úřadu. 12,3x9,7 cm (plaketa), rám 19,2x14,2 cm. Plaketa: vtlačeně žezlo s "K.P.M." a č. "3" (velikost), rám: puncovní značka "had" a ryzostní číslo. Ag 800/1000. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A/B.