A57/503
RÁMOVÉ HODINY
Rakousko-Uhersko Rámové hodiny se smaltovaným ciferníkem, děleným římskými číslicemi pro hodiny a arabskými pro datum, ve zlaceném rámu, zdobeném aplikami z litého olova s florálním motivem a orlem okolo otvoru pro kyvadlo, jsou celoplošně zlacené. Stroj se čtvrťovým bitím a datumářem 54x45x15 cm. Stav B/C.