Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stolní hodiny

A57/507

STOLNÍ HODINY

Rakousko Stolní hodiny (caplovky), na profilované nožce s plochou patkou, bronz zlacený, bílý smaltovaný ciferník je dělen černými římskými číslicemi pro hodiny a arabskými pro minuty (po čtvrthodinách), před ním zavěšené kyvadélko, okolo prolamovaný florální dekor, v zadní straně skříňky otvor pro natahování stroje, v. 14,5 cm, neznačeno. Stav B/C.