A57/511
PÁROVÉ SVÍCNY
Evropa Dvojice barokních figurálních protějškových svícnů v podobě ležících lvů, v tlapách držících kalichovité svícníky s trny, lipové dřevo, celoplošně zlaceno, d. 45 cm, v. 25 cm. Stav restaurováno.