A57/522
DVOUDVEŘOVÁ SKŘÍŇKA
Čechy Dvoudveřová skříňka ze smrkového dřeva dýhovaná ořechovou dýhou se zásuvkou pod horní deskou je ve dveřích zdobena houslovými výplněmi. 101x90x47 cm. Stav restaurováno.