Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > dvoudveřová skříňka

A57/522

DVOUDVEŘOVÁ SKŘÍŇKA

Čechy Dvoudveřová skříňka ze smrkového dřeva dýhovaná ořechovou dýhou se zásuvkou pod horní deskou je ve dveřích zdobena houslovými výplněmi. 101x90x47 cm. Stav restaurováno.