A57/527
JÍDELNÍ STŮL BIEDERMAYER
Vídeň Kulatý jídelní stúl s ořechovou dýhou skládanou do dvanáctistěnu je ve středu zdoben intarzií z perleti s motivem Davidovy hvězdy. ⌀ 120 cm, v. 78 cm. Stav restaurováno.