A57/529
PŘÍZEDNÍ STOLEK
Střední Evropa Stolek na jedné centrální noze nesené čtyřmi stočenými volutami z bukového dřeva je v římse pod horní deskou zdoben řezbou s motivy ovoce a kanelováním. Horní deska zdobena páskovou intarzií a růžicemi v ořechové dýze a kořenici. 95x68x48 cm. Stav restaurováno.