A57/532
SADA ŠESTI ŽIDLÍ
Čechy Sada šesti ždlí z masivního ořechového dřeva, centrální paprsek opěráku je dýhován na pohledové straně palisandrem. Luxusní vzhled vybraných materiálů podtrhuje citlivě provedené kvalitní čalounění damaškovým vzorem. Zbytek potahové látky vhodný ke sjednocení bytových doplňků je přiložen. V. 94 cm, sedák 49 cm. Stav restaurováno.