A57/601
ZÁVĚS
Dekorativní závěs v historizujícím tvarosloví z bílého a žlutého zlata a stříbra, osázený 6 rubíny, 4 safíry a více než 100 drobnými diamanty. Značeno ryzostním číslem "56". Au 750/1000. D. 6,5 cm, celková (hrubá) hmotnost 12,25 g. Osvědčení puncovního úřadu. Stav A. Au ryzost 580/1000.