Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Prsten s diamanty

A57/602

PRSTEN S DIAMANTY

Dámský prsten ze žlutého zlata, osazený v koruně zeleným kamenem (avanturín) a 7 diamanty (a 8. bílým kamenem) o celkové hmotnosti ca 0,3 ct, značeno ryzostním číslem. Osvědčení puncovního úřadu. Au 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 3,25 g.