A57/604
ZLATÉ NÁUŠNICE S AMETYSTY
Dámské závěsné náušnice ze žlutého zlata, osazené centrálním fialovým kamenem obdélného brusu, povrch zdoben pískováním, zapínání: brizura. Osvědčení puncovního úřadu. V původní etuji značené výrobcem: "Karl Bitterlich / Goldarbeiter / in / Königgrätz". Stav restaurováno. Au ryzost 585/1000.