Hlavní stránka > Aukce > 57. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Trojice kolierů

A57/606

TROJICE KOLIERŮ

Řetízek (d. ca 41 cm) s přívěskem ve tvaru sférického čtverce (hrana d. 1,9 cm) zdobeným gravírováním a osazeným almandinem, obecný kov zlacený, značeno: "DOUBLE". - Kolier v secesním stylu, osazený broušeným rubínem oválného tvaru a drobným bílým kamenem, obecný kov zlacený, značeno: "SP AMERIKANER", d. ca 50 cm. - Stříbrný kolier s pěticí kapkovitých závěsů z umělých perel, d. ca 43,5 cm, zlaceno, puncovní značka S-40. Stav A. Ag ryzost 900/1000.